امروز هشتمین سالگرد کوچیدن استیو جابز است. او اسطوره ی دنیای فناوری بود و مسئله زندگی و موفقیت های او می تواند برای هر فردی الهام بخش باشد. طبق هرسال، تیم کوک سالگرد استیو جابز را با پست و تصویری از او درون توییترش زنده و گران کردن نگه می دارد. تیم کوک در توییت خویشتن جمله ی الهام کمی از استیو جابز را نقل و تصویری از او را روبه روی یکی از اسمی ترین فروشگاه های اپل منتشر کرده است. داخل این توییتآمده است:

ارزشمندترین سرمایه ی همه ما انسان ها زمان است. SJ [استیو جابز]

- قدیم به یادت هستیم.

این نقل قول یکی از بوسیله یادماندنی ترین سخنان استیو جابز است که او درباره ی ارزشمندترین و مانوس داشتنی ترین داشته های زندگی می گوید:ارزشمندترین مایملک من داخل عمر هیچگاه هزینه ای ندارد؛ چراکه کاملا روشن است که ارزشمندترین سرمایه ی همگی ما آدم ها زمان است.

استیو جابز تو اکتبر ۲۰۱۱ و پس از یک دهه مبارزه با سرطان پانکراس، تو ۵۶ سالگی تو پالوآلتوی کالیفرنیا کوچیدن. تیم کوک همیشه درباره ی میراث او تو اپل صحبت کرده است. او داخل خطبه آغاز سال تحصیلی درون دانشگاه استنفورد درباره ی اولین باری که متوجه بیماری جابز شد، گفت:

آخرین سفارش و توصیه ی غلام به شما این است. ۱۴ سال قبل استیو جابز همین جا برای شما سخنرانی کرد و به شما گفت زمان شما محدود است؛ بنابراین، عمر خود را با تلاش بخاطر زندگی کردن بوسیله جای دیگران هدر ندهید». من این جمله را این متد تکمیل می کنم مربیان و استادان، شما را [به احاطه های متنوع] فراهم می کنند؛ اما نمی توانند شما را آماده کنند.

وقتی استیو مریض شد، همیشه ایمان داشتم که او گشایش فاحش می کند. نه تنها مطمئن بودم سلامتی اش بهبود پیدا می کند؛ بلکه به خودم می گفتم بی تردید پس از فوت کردن من هم سال ها او اپل را مدیریت خواهد کرد.

همچنین، اپل با زنده نگه داشتن وب سایت به یاد استیو مجاهدت می درنگ خاطرات مردم از استیو جابز را بوسیله اشتراک بگذارد. تاکنون بیش از یک میلیون نفر از بکلی جهان خاطرات و نظرات و احساسات خویشتن را درباره ی استیو به اشتراک گذاشته اند. وجه مشترک همه ی آن ها باهم، از دوستان شخصی تا همکاران و صاحبان محصولات اپل در این است که چگونه همگی این افراد ذیل تأثیر مقصود و خلاقیت او قرار پژمرده اند. می توانید برخی از این پیام ها را در این لینک مشاهده کنید.بیشتر بخوانید:افزایش فروش آیفون 11 شاید منجر به کاهش تولید پردازنده های AMD شوداپل تولید مدل های آیفون سری 11 را حدود ۱۰ درصد افزایش می دهداپل برنامه ای تعمیراتی برای رفع مشکل معین نشدن آیفون 6S تدارک دیده استآیفون SE 2 اوایل ۲۰۲۰ با خراش A13 معرفی می شوداپل برای پاسخگویی به حجم مطالبه برای آیفون 11، سفارش تولید آن را افزایش عدل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها